Isikuandmete kogumine

Kiili Varahalduse SA kogub vaid selliseid andmeid, mis on vajalikud teenuse osutamiseks. Andmete kogumine võib toimuda e-posti teel, kohtumisel või telefoni teel. Kui digiallkirjastate Kiili Varahalduse SA-ga lepingu, salvestame ka isikukoodi ning vajadusel kontrollime esindusõigust tõendavaid andmeid äriregistrist. Juhul, kui osutame mõne tasulise teenuse, vajame ka arveldamiseks vajalikku infot. Jagame andmeid konkreetsete teenuste osutamiseks ja/või lepingu täitmiseks vajalikus mahus (nt inkassoteenuse pakkujad, pangad e-arvete vahendamisel) ning õigusaktidest tulenevate kohustuste täitmiseks. Kiili Varahalduse Sihtasutusse tööle kandideerides lähtume Teie enda avaldatud teabest ning avalikest allikatest. Säilitame värbamisprotsessi raames saadud dokumente kandidaadi nõusolekul tulevikus korraldatavatel konkurssidel osalemise ettepaneku tegemiseks. Kandidaadi andmed on juurdepääsupiiranguga info, millele kolmandad isikud saavad juurdepääsu ainult seaduses sätestatud juhtudel.

Kiili Varahalduse SA võib küsida Teilt järgnevaid andmeid:

  • Teie isikuandmed: nimi, e-mail, telefoninumber, postiaadress;
  • Teie ettevõttega seotud andmeid: nimi, registrikood, postiaadress jt. avalikud andmed.

Isikuandmete töötlemine ja säilitamine

Kiili Varahalduse SA kasutab andmeid vaid teenuste osutamiseks. Isikuandmeid ei väljastata kolmandatele osapooltele (v.a. seaduses õigusaktidega lubatud juhtudel). Teil on õigus igal hetkel taotleda oma ebaõigete isikuandmete parandamist või kustutamist. Kui soovite pöörduda mõne isikuandmeid puudutava küsimusega või teatada meile isikuandmetega seotud rikkumisest, siis palun võtke ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

 

Kinnitame, et töötleme ja säilitame andmeid seaduses ettenähtud viisidel. Delikaatseid isikuandmeid me ei kogu ega töötle. Juurdepääs isikuandmetele on Kiili Varahalduse SA töötajatel. Juurdepääs antakse vaid ulatuses, mis on vajalik tööülesannete täitmiseks.

Kui leiate, et me töötleme Teie andmeid ebaausalt või ebaseaduslikult, võite esitada kaebuse Andmekaitse Inspektsioonile (AKI). Lisateavet AKI ja sealse kaebuste käsitlemise kohta on leitav AKI kodulehelt: http://www.aki.ee/et/inspektsioon/poordu-inspektsiooni-poole.