Vabariigi Valitsus on kehtestanud spordivaldkonnale al. 14.12.2020 uued täiendavad piirangud. Uute piirangutega seoses on kehtestatud alljärgnevad tingimused:

  1. sisetingimustes on tagatud kontaktivaba individuaaltegevus ja individuaaltreening, sh juhendajaga;
  2. sisetingimustes võivad koos viibida ja liikuda kuni kaks isikut, hoides teistega vähemalt kahemeetrist vahemaad, välja arvatud koos liikuvad või viibivad perekonnad või juhul, kui nimetatud tingimusi ei ole mõistlikult võimalik tagada;
  3. individuaalne treeningtegevus tähendab, et treening saab toimuda kontaktivabalt maksimaalselt kahe isiku vahel vältides omavahelisi kontakte (sportlane ja treener; sportlane ja sportlane). Kontaktse iseloomuga treeningtegevus kahe isiku vahel ei ole lubatud (näiteks maadlemine, judo jms). Lubatud on reketialad, näiteks sulgpall, tennis jne.
  4. rühmatreeningud on sisetingimustes keelatud;
  5. alaealistele suunatud treeningut peab korraldama täiskasvanud treener või juhendaja;
  6. välitingimustes toimuva treeningu korral peab olema tagatud, et osalejate arv grupis on kuni 10 inimest ning et kokku ei puututa teiste gruppidega. Välitingimustes toimub inimeste hajutamine.

Riskide maandamiseks on soovituslik viia siseruumides toimuvad treeningud üle välitingimustesse.

Kiili Gümnaasiumi Spordihallis jääb avatuks jõusaal ning võimalus mängida lauatennist ja sulgpalli. Spordihall on avatud E-R kell 16:30 - 22:00 ja P - 15:30 - 21:00, L-suletud.
Rühmatreeninguid EI TOIMU!

Jõusaali, lauatennise ja sulgpalli mängimine toimub eelbroneeringu alusel. Aja broneerimine toimub eelneval päeval ehk pühapäeviti kell 15:00 - 21:00 ja E - R kell 16:00 - 22:00 spordihalli administraatori kaudu telefonil: 6799222. Kohapeal on ilma broneeringuta võimalik jõusaali kasutada, lauatennist ja sulgpalli mängida juhul, kui broneeringutest on jäänud üle vabu kohti.
Korraga saab jõusaali teenust kasutada kuni 5 inimest. Lauatennist saab korraga mängida kuni 4 inimest (üleval on 2 lauda, mängida saab ainult üksikmängu, paarismäng on keelatud ) ning sulgpalli saavad korraga mängida samuti 2 inimest väljakul ehk mängida saab ainult üksikmängu, paarismäng on keelatud.
Ühe kasutuskorra maksimaalne ajaline kestvus on kuni 1,5 tundi. Jõusaalis tuleb seadmed ja/või muu inventar peale kasutamist kliendi poolt desinfitseerida. Desinfitseerimisvahendite olemasolu tagab spordihall. Haigusnähtudega isikutel palume spordihalli mitte kasutada.
Maski kandmine (v.a treeningu ajal) on kohustuslik!
Püsime terved ja järgime reegleid, et uuel aastal oleks taas võimalik sporditegevusega tavapäraselt jätkata.

Kiili Gümnaasimi Spordihall on 22.12.20-25.12.20 ja 31.12.20-01.01.21 SULETUD.